W obiekcie istnieje możliwość płatności za pomocą Polskiego Bonu Turystycznego za świadczone przez Dom Wczasowo - Sanatoryjny "Perła" Sp. z o.o. usługi hotelarskie lub inne imprezy turystyczne, w szczególności w miejscu ich realizacji lub oferowania.

Rezerwacja telefoniczna: 59 814 64 09

 • Morze

  Idealne położenie - nad samym morzem

 • perła

  DWS Perła - zapach lasu i szum morza

 • Apartament

  Pokoje w zróżnicowanym standardzie i wielkości

 • jadalnia

  Słoneczna jadalnia, pyszne jedzenie

 • baza zabiegowa

  Baza zabiegowa na miejscu

 • rehabilitacja

  SPA i rehabilitacja - dla zdrowia i wypoczynku

 • dzieci

  Dzieci nie będą się nudzić

 • kawiarnia

  Na miejscu kawiarnia - i posiedzieć i potańczyć

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Status naszego ośrodka

Informujemy, że nasz ośrodek będzie otwarty dla Gości od dnia 23 maja 2020r. Obowiązuję jednak ograniczenia.

Zasady bezpieczeństwa i higieny w czasach pandemii

Poszczególne miejsca ośrodka będą udostępniane w miarę ukazywania się kolejnych Rozporządzeń dotyczących funkcjonowania hoteli w Polsce.
Niektóre zapisy mogą ulec zmianie w zależności od wprowadzania oficjalnych procedur określających szczegółowe zasady bezpieczeństwa w hotelach.

PERSONEL

Wszyscy pracownicy i kadra kierownicza zostali przeszkoleni z zasad bezpieczeństwa, higieny i postępowania w okresie trwania pandemii.
Wszyscy pracownicy ośrodka są wyposażeni w maseczki ochronne lub przyłbice, rękawiczki i płyny dezynfekujące.
Codziennie przed rozpoczęciem pracy personel ma mierzoną temperaturę. Pracownik wykazujący jakiekolwiek objawy chorobowe nie będzie mógł przystąpić do pracy.

RECEPCJA

Ośrodek jest dostępny tylko dla zameldowanych Gości.
Wszyscy Goście podczas meldowania są zobowiązani wypełnić oświadczenie, iż wg ich najlepszej wiedzy są zdrowi, nie stanowią zagrożenia dla innych przebywających w hotelu osób oraz wypełnią tzw. kartę lokalizacyjną ze wskazaniem swojego pobytu w przeciągu ostatnich 14 dni.
Każdy Gość podczas zameldowania ma mierzoną temperaturę bezdotykowym termometrem. Personel ma prawo odmówić przyjęcia Gościa w przypadku wystąpienia stanu podgorączkowego lub objawów chorobowych oraz powtórzyć procedurę w trakcie pobytu.
W trakcie meldowania Goście są proszeni o zachowanie odpowiedniej odległości pomiędzy sobą, minimum 2 metry.
Klucze do pokoi są każdorazowo dezynfekowane. Blat recepcji, terminale płatnicze i inne powierzchnie ogólnodostępne są regularnie dezynfekowane. Przy recepcji jest dostępny płyn dezynfekujący.

POKOJE - APARTAMENTY

Na życzenie Gości w ośrodku są dostępne maseczki ochronne (za dopłatą).
W trakcie sprzątania oprócz standardowych czynności, dezynfekowane są wszystkie blaty, klamkami, klucze i elementy wyposażenia pokoi oraz apartamentów.
Personel sprzątający został szczegółowo poinstruowany i przeszkolony z zasad dezynfekcji wszystkich pomieszczeń.

POWIERZCHNIE OGÓLNODOSTĘPNE

Wszystkie powierzchnie ogólnodostępne są regularnie dezynfekowane przez dedykowanych pracowników (dotyczy to w szczególności klamek, uchwytów, włączników, blatów).
Stosowana jest zasada tzw. czystych blatów - do minimum ograniczana jest liczba produktów dostępnych bezpośrednio dla Gości i wydawane są one na życzenie.
Ze szczególną dokładnością dezynfekowane są toalety.
Przestrzenie wspólne są regularnie wietrzone.

Kontakt bezpośredni

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 504-250-434 lub mailowo po adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przydatne informacje

Polecamy śledzić informacje na stronie gov.pl w celu uniknięcia nieprawdziwych informacji. Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy(takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590 lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/

 

W celu zapewnienia bezpieczeństwa naszych Gości przeprowadziliśmy 3 dezynfekcje Ośrodka