W obiekcie istnieje możliwość płatności za pomocą Polskiego Bonu Turystycznego za świadczone przez Dom Wczasowo - Sanatoryjny "Perła" Sp. z o.o. usługi hotelarskie lub inne imprezy turystyczne, w szczególności w miejscu ich realizacji lub oferowania.

Rezerwacja telefoniczna: +48 504 250 434

 • Morze

  Idealne położenie - nad samym morzem

 • perła

  DWS Perła - zapach lasu i szum morza

 • Apartament

  Pokoje w zróżnicowanym standardzie i wielkości

 • jadalnia

  Słoneczna jadalnia, pyszne jedzenie

 • baza zabiegowa

  Baza zabiegowa na miejscu

 • rehabilitacja

  SPA i rehabilitacja - dla zdrowia i wypoczynku

 • dzieci

  Dzieci nie będą się nudzić

 • kawiarnia

  Na miejscu kawiarnia - i posiedzieć i potańczyć

Turnusy lecznicze i rehabilitacyjne po przebytym zakażeniu COVID-19 dla gości komercyjnych.

Zapraszamy!

Oferta obejmuje okres do końca maja 2022r.

Turnusy rozpoczynają się od każdej soboty lub niedzieli. Trwają 7 oraz 14 dni w zależności od wyboru turnusu.

 

Termin Turnus leczniczy 7-dniowy Turnus rehabilitacyjny 14-dniowy
Pokój 1-osobowy Pokój 2-osobowy Apartament 2-osobowy Pokój 1-osobowy Pokój 2-osobowy Apartament 2-osobowy
wrzesień 2021 2000 zł/osoba 1800 zł/osoba 2150 zł/osoba 3600 zł/osoba 3200 zł/osoba 3900 zł/osoba
październik 2021,
listopad 2021,
01.12 - 22.12.2021,
styczeń 2022,
luty 2022,
marzec 2022
1600 zł/osoba 1400 zł/osoba 1800 zł/osoba 2800 zł/osoba 2600 zł/osoba 3300 zł/osoba
kwiecień 2022,
maj 2022
1800 zł/osoba 1600 zł/osoba 2000 zł/osoba 3100 zł/osoba 2900 zł/osoba 3600 zł/osoba

Cena turnusu obejmuje:

 • nocleg w pokoju 1 osobowym lub 2 osobowym typu Standard lub apartamencie do wyboru,
 • całodzienne wyżywienie - śniadanie i kolacja bufet szwedzki, obiad serwowany,
 • zabiegi zlecone przez lekarza, indywidualnie dobrane do stanu zdrowia po przebytej chorobie na konsultacji lekarskiej,
 • 24 zabiegi w turnusie 7- dniowym lub 48 zabiegów w turnusie 14 – dniowym. Wszystkie zabiegi ukierunkowane są na wspieranie układu oddechowego i obejmują: treningi rowerowe, ćwiczenia oporowe, gimnastykę ogólnousprawniającą, treningi marszowe na bieżni lub Nordic Walking, gimnastykę oddechową, fizykoterapię, różnego rodzaju inhalacje, treningi relaksacyjne, hydromasaże, kąpiele perełkowe w solance oraz szeroko pojęte leczenie klimatyczne w sprzyjających warunkach przyrodniczych.
 • całodobową opiekę pielęgniarską,
 • bezpłatne wi-fi na terenie obiektu.

Pacjent przyjmowany jest na podstawie zaświadczenia lekarza z POZ lub po przebytym leczeniu szpitalnym.
Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15.00 (pierwszym posiłkiem jest kolacja), zaś kończy o godzinie 10.00 (śniadaniem).

Wyleczenie z zaawansowanej postaci choroby dość często nie oznacza końca problemów zdrowotnych. Ozdrowieńcy muszą się zmagać z powikłaniami, które nie ustępują. Niezwykle ważnym elementem kontynuacji leczenia ostrej fazy choroby jest rehabilitacja, która pomaga wrócić do formy i pokonać skutki choroby takie jak m. in. dyskomfort przy oddychaniu, uciążliwe duszności, obniżona kondycja fizyczna, słaba wydolność krążeniowa oraz atrofia mięśni. Rekonwalescencja po przebyciu ciężkiej choroby z zakażeniem COVID-19 powinna być zatem wsparta odpowiednim procesem terapeutycznym.
Takie specjalistyczne turnusy stacjonarne oparte o szereg zabiegów mających na celu usprawnienie obciążonego układu oddechowego ozdrowieńców będą realizowane już od 5 i 6 grudnia w DWS „Perła” w Ustce. Nasze Sanatorium cechuje dobrze wyposażona baza zabiegowa, zespół wyspecjalizowanych, oddanych fizjoterapeutów oraz lekarzy, którzy wykonują swoja pracę z zaangażowaniem i pasją, a którym zaufało już wielu naszych gości. Nasz personel dołoży wszelkich starań by poczuli się Państwo bezpiecznie i mogli wrócić do zdrowia.

Na uznanie zasługuje również nasza urozmaicona i wyśmienita kuchnia przygotowywana przez personel z wieloletnim doświadczeniem, który potrafi sprostać najbardziej wymagającym smakoszom.

Nasz obiekt położony jest w otulinie sosnowego lasu, nad samym brzegiem morza i piękną piaszczysta plażą. Zlokalizowanie „Perły” sprzyja wspaniałemu wypoczynkowi, prawdziwemu relaksowi i cudownej mocy uzdrawiającej dla zmęczonych codziennym zgiełkiem gości.
Na samej plaży można w dodatku doświadczyć działania tak zwanego aerozolu morskiego. Kiedy woda faluje, wytrącają się z nich cząsteczki jodu, soli, czy chloru, które przesycają powietrze w promieniu 300 metrów od brzegu. Wszystko to sprzyja leczeniu różnego rodzaju schorzeń układu oddechowego. Morskie powietrze ponadto nawilża oskrzela i płuca, co pomaga w ich oczyszczeniu. Natomiast olbrzymia dawka jody wspomaga pracę tarczycy. Dlatego też najlepszym okresem na odbycie kuracji zdrowotnej nie jest lato, ale jesień i zima kiedy jodu w morskim powietrzu jest najwięcej.

Przed złożeniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się z zakładką „BEZPIECZEŃSTWO”.

Życzymy udanej rehabilitacji i szybkiego powrotu do zdrowia !!!

Spółka zastrzega sobie zmianę niektórych elementów oferty ze względu na wprowadzane przez Ministerstwo Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego obostrzenia.